Kancelaria Adwokacja TOGA w Olsztynie

Klauzula prawna

Wszystkie informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej i jej podstronach mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Żadna z informacji nie może być traktowana jako wiążąca porada lub opinia prawna. Zakres świadczonych usług jest różny w zależności od potrzeb każdego Klienta i treści zawartej z nim umowy. W sprawie szczegółowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi prawnikami. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej i jej podstronach bez wcześniejszego uprzedzenia. Spory z Kancelarią Adwokacką TOGA rozstrzygane będą przez sąd powszechny w Olsztynie, woj. Warmińsko-Mazurskie i poddane będą prawu polskiemu.

Wszelkie treści zawarte na niniejszej stronie internetowej i jej podstronach należą do Kancelarii Adwokackiej TOGA i są chronione należącymi do niej prawami autorskimi i własności przemysłowej. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie lub publiczne odtwarzanie całości lub części treści lub szaty graficznej zawartej na niniejszej stronie lub jej podstronach jest zabronione.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Na Państwa maile lub faksy wysłane poza godzinami pracy Kancelarii, odpowiadać będziemy w miarę możliwości w najbliższym dniu roboczym.

Copyright © 2020 Kancelaria Adwokacka TOGA | Berlin | Bydgoszcz | Olsztyn | Toruń | Klauzula prawna
10-106 Olsztyn, ul. Wyzwolenia 32/2
Strony internetowe: impulsivo.pl